Zvonek patří mezi jedny z nejstarších pravidelně vycházejících školních časopisů. Náš studentský magazín se snaží navázat na odkaz úspěšných studentů, jakými byli například básníci Vítězslav Nezval či Jakub Deml. Za dobu své existence se v redakci vystřídalo mnoho studentů, kteří později uplatnili své bohaté zkušenosti nabyté v redakci Zvonku (např. karikaturista Štěpán Mareš). V současné době Zvonek zaštiťuje Mgr. Lenka Mahelová, která primárně dohlíží na tvorbu Zvonku, dodává podklady a také zajišťuje korektury.

Kontakt

Sídlo

Gymnázium Třebíč
Masarykovo náměstí 9/116
Třebíč

Email

zvonekgtr@gmail.com

Michal Oberreiter

Webmaster,
tvorba sazby

Dominika Kadulová

Grafika, ilustrace

Mgr. Lenka Mahelová

Výtvarná podpora,pedagogický dohled,korektura

Martin Scheubrein

Korektor

Přispěvatelé

Vendula Šmejkalová, Natálie Jurdová, Silvie Šmardová, Pavel Hadraba, Kateřina Drápelová a studenti semináře tvůrčího psaní a mediální výchovy

 

Copyright

  1. Zvonek – magazín (dále pouze "Zvonek") si vyhrazuje právo na publikaci, editaci autorských textů publikovaných jak na těchto webových stránkách tak i v tištěné podobě. Autorské texty není možno jakkoliv šířit bez písemného souhlasu osoby pověřené pedagogickým dozorem, která byla určena ředitelstvím Gymnázia Třebíč.
  2. Zvonek si nenárokuje vlastnictví fotografií/ilustrací, které byly použity k doplnění autorských textů. Vlastníci či zdroje použitých fotografií/ilustrací jsou uvedeny vždy pod daným příspěvkem.
  3. Webová stránka Zvonku používá redakční systém WordPress šířený pod licencí GNU GPL.
  4. Virtue Free WordPress Theme je grafická šablona použita při tvorbě těchto stránek, která je taktéž šířena pod licencí GNU GPL.